Psikiyatrist & Psikoterapist
Cengiz Darılmaz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzm. Dr. Cengiz Darılmaz'ın ilgi alanları nelerdir?

Uzm. Dr. Cengiz Darılmazpsikiyatri ve psikoloji alanlarında uzmanlaşmış bir tıp doktorudur. Ruhsal sağlık konularında geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bireysel Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve tüm psikiyatrik hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Çift ve Aile Terapisi alanları ile ilgilenmemekte; Cinsel Terapi süpervizyon süreci devam etmekte ve ileride cinsel terapi hizmeti de vermeyi planlamaktadır.

Hangi yaş aralığındaki bireylere hizmet veriyorsunuz?

Uzm. Dr. Cengiz Darılmaz, 18-65+ yaş aralığındaki tüm bireylere psikiyatri ve psikoloji alanında destek ve tedavi sağlamaktadır.

Tedavi süreci nasıl ilerler? İlk adım nedir?

Tedavi süreci, bireyin ihtiyaçlarına ve durumuna göre şekillenir. İlk adım genellikle bireyin sorunlarını ve hedeflerini anlamak amacıyla bir danışmanlık veya değerlendirme seansı olabilir. Bu sürecin ardından, bireye özgü bir tedavi planı oluşturulur.

Gizlilik ve mahremiyet konuları nasıl ele alınmaktadır?

Uzm. Dr. Cengiz Darılmaz ve ekibi, hastalarının gizliliğini en üst düzeyde koruma taahhüdündedir. Tüm danışma ve tedavi süreçleri gizli tutulur ve K.V.K.K. kapsamında ve psikiyatri alanının etik kuralları doğrultusunda hastaların mahremiyetine saygı gösterilir.

Sorularınız İçin Lütfen Formu Doldurun

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.